• Bejbypanková formace v kompletním složení za vámi přijede v nadzvukové sestavě 12 členů! 

  • Délka koncertu: cca 1,5 hodiny

  • Technické podmínky pro výstup: viz Rider

Kašpárek v rohlíku se zrodil jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti i na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou dětem a dospělým současně. Jistě už víte, že vznik kapely je spojen s představením

pro Loutkohru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích, které napsal a režíroval  David Dvořák, který je otcem

a ideovým principálem kapely dodneška. Ztřeštěné songy v sobě nesou jak neotřelý pohled na svět očima dětí, tak originální postřehy ze světa dospělých. Kašpárek v rohlíku tak hravě napodobuje dospělácké songy i paroduje celou hudební kulturu. Proč by děti nemohly mít to co dospělí – parádní koncerty se vším všudy, co k nim patří? 

 

Za 10 let působení na hudební scéně Kašpárek objel nesčetněkrát republiku se svým turné, vydal čtyři CD, vánoční singl, postřelenou (audio)knihuopravdovou Postřelenou knihu, s rádiem Junior vytvořil projekt „Poslouchačky“, vystupoval v Národním divadle, několikrát vyprodal Lucernuzaložil tradici rodinného festivalu Kefír, účastnil se úspěšného zájezdu do amerického Chicaga a navždy přilepil bejbypankáčům na hlavy molitanová číra!

Prezidentem kapely a všech bejbypankovejch států se stal Kašpárekneodmyslitelná a jen těžko přehlédnutelná postavička celé sestavy.

 

Díky své originalitě a kvalitě se ke kapele přidalo spoustu dalších hudebníků, divadelníků, umělců a kámošů, jako jsou 

Tonya Graves, Lenka Dusilová, Monika Načeva, Honza Kalina, Milan Cais, Gipsy.cz, Mardoša, Márdi, David Koller, Lukáš Urbánek, VOSTO5ka, Dušan Neuwerth, Roman Černý, Pavel Kodeda

a kilometry a kilometry dalších.

 

A POZOR! Další kilometry naší bejbypankový dálnice rychle přibývají a tak se můžete těšit na naši novou deskou!

 

 

OBEJDNÁVKY A BLIŽŠÍ INFO KE KONCERTŮM:

Michal Thomes

777 333 881

michal@ameba.cz