Kašpárek v rohlíku

prezident pankovejch států

kytary, baskytara, klávesy, bicí, trombón, trubka, saxofon, xylofon, tuba, klarinet, harfa, zpěv

 

 

Už když jsem byl malej kluk a snažil jsem se mámě spravit pračku a tátovi rozvrtat tranzistorák, nějak mě to pořád táhlo ke kytaře. Přišlo mi to, ale docela zdlouhavý učit se všechny ty akordy a natahovat struny a tak jsem si udělal kytaru

z papíru, dal na ní šňůru a rozhodl se, že si nějakou tu hudební partičku seženu. 

Ondřej Bauer

zpěv

Jednou sem byl v lese. jednou řikám. a du a najednou tam stojí kluk

a vydává strašlivej zvuk, že sem málem zhub. že prej láká tetřevy nebo co, tak sem mu nabíd, ať mi ten zvuk nahraje na cédo, no

a pak už zůstal a za dodávkou vždycky běží hejno tetřevů. říkám mu Skříp.

Jiří Šponar

kytary, zpěv

Furt mi chodily dopisy vod nějákýho jirky a byl tam dycky nějakej text k písni, no a já ty texty dával na koncertech a pak jednou přišel tenhe jirka, že buď bude hrát se mnou a nebo, že mám ty jeho písničky přestat hrát. no a mě jich bylo líto, tak jsem ho vzal.... když teda umí i na tu kytaru.

Tomáš Vondráček

kytary, zpěv

To sem byl jednou někde a na náměstí brnkal tenhleten kluk na kytáru. já nejdřív chtěl jen tu kytaru, protože by mi slušela, jenže von jí nechtěl prodat, že prej má ten popruh přirostlej k rameni. Tak sem nakonec vzal s kytarou i jeho a vem si, že ta kytara mu nespadne ani když na ni hraje za hlavou. asi jí má fakt přirostlou.

Romana Neumannová

zpěv a ságo

 Jako nemyslete si, já vobčas taky zajdu na koncert jiný kapely... moc se mi to většinou nelíbí, páč jsem nejlepší, ale tuhletu Romanu jsem viděl na koncertě nějakejch punkáčů a to její ságo mi furt házelo prasátka na břicho a to se mi dost líbilo, tak jsem jí vzal.

Jirka Zemánek

basa s povinností zpěvu

Potkal sem ho v prosinci, když se koupal ve vltavě. řikám si to je blázen, někdo vedle mě řiká, to neni blázen, to je basák a kdybyste slyšel, jak umí pěkně ohnout tóny, tak byste se podivil. dlouho sem se bránil, ale nakonec sem ho vzal. ale hrát koncerty v plavkách sem mu zakázal.

Olga Köningová

zpěv

Jó tuhle holku jsem nemoh přehlídnout. šel jsem po ulici a najednou vidim holku, která je asi vo tři  metry vyšší než ostatní, tak jí řikám: máš vejšku? a vona na to: no mám a já na to: chceš ke mě do kapely?někdo s vejškou mi tam chybí. a tak naskočila do dodávky a vod tý doby mám v kapele holku s vejškou.

Jindra Čížek

klávesy

Někde sem slyšel, že je prej skladatel. nevim teda čeho, ale umí pěkně skládat po nocích booklety do cédéček. jo a taky se mi líbí, jak při koncertech hraje a zároveň tančí, nevim co dělá líp, ale dohromady to je slušný tancohraní.

Adéla

zpěv / chór

Dělal sem jedinýho předsedu poroty na pěvecký soutěži někde na moravě a vybral jsem tuhle adélu. no a pak zjistil, že má ještě ségru, tak jsem je vzal vobě...víš jak.

Zuzka

zpěv / chór

To je právě ségra Adély.

Olda Neumann

zpěv / chór

Kde se vzal tu se vzal. prej je to syn někoho z kapely, ale já furt nevim koho. každopádně se mi hodí. nosí mi svačiny.

Martin Galia

kytara/trombón s povinností zpěvu

Čtu takhle inzeráty a stojí tam: hrajem narozeniny, svatby, pohřby, a nebo jen tak. řikám si, tenhle kluk by se moh hodit, nikdy totiž nevíš, jaká událost tě zaskočí, a tak klidně slavim narozky kdykoli, páč mi k tomu má vždycky kdo hrát.

Jura Hradil

klávesy

Hledal sem původně klavíristu normálně s velkym piánem, ale pak sem zjistil, že bych se nevešel do dodávky, tak sem se ptal lidí vokolo a pak mi kámoš, co se mnou taky kdysi zpíval, dohodil Juru. nenosí takový ty tučňácký vobleky a navíc má červený klávesy a to se mi dost líbí.

Hop

buben

Pamatuješ na tu televizní soutěž? tak sem k sobě do kapely vzal toho třetího. 

Roman Mlynář

buben

Jako v každý pankový kapele by měl mít jeden kluk dlouhý vlasy. a víš jak s nima umí házet? jako když paličkama do bubnu mlátíš.

Joska Mucha

basa

Zemánek řek, že kdyby náhodou někdy v tý vltavě zamrz, tak že by se mu blbě hrálo, tak ať radši vezmu ještě jednoho basáka. naštěstí neni vod zemánka z otužileckýho oddílu. a navíc má méno jedný zpěvačky, což je výhoda. rád hraje v šatech.

Vašek Vondrášek

trombón

a třetího

Honza Galia

trombón s povinností zpěvu

Když sem bral toho martina, no toho s těma svatbama, tak sem nevěděl že má bráchu, kterej umí hrát na trombón a do toho pochodovat, tak sem ho vzal taky. zároveň každá kapela má mít dost trombónistů a já mám prvního.

Petr Štěpán

trubka

Furt nevim, jak tihle dva hrajou na jednu trubku, a vždycky vidim jenom jednoho.

Martin Houserek

trombón

druhýho